Facebook
Global Vision Ukraine
Вивчення іноземної мови за кордоном

Вивчення іноземної мови за кордоном

Досконале володіння іноземною мовою - це прекрасні кар'єрні перспективи, постійна затребуваність на ринку праці і можливість суттєво розширити межі свого світогляду. Вражаючих результатів можна досягти простіше і швидше, якщо повністю зануритися в мовне середовище. Тому мовні курси, школи і програми за кордоном так популярні серед української молоді.

Чому варто вивчати іноземну мову за кордоном

Тільки в «рідному» мовному середовищі можна повністю розкрити потенціал мови, пізнати нюанси і особливості комунікацій і навчитися досконально розуміти співрозмовників. Також вивчення іноземної мови за кордоном - це:

 • кращий і найбільш дієвий спосіб розвинути комунікативні навички
 • цінний культурний досвід
 • можливість визначитися з напрямком подальшого навчання і розвитку

Вивчаючи мову за кордоном, студенти щодня контактують з носіями мови. Вони вчаться комунікувати і один на один, і в групах. Більш того: студенти привчаються не тільки розмовляти і писати, а й думати іноземною мовою. «Вільне володіння» стає неформальним рядком в резюме, а повсякденним досвідом.

У живому спілкуванні легше засвоюється лексика, граматичні конструкції, правильна вимова. Фрази, що широко вживаються, вже через кілька днів будуть органічно вбудовуватися в розмову.

Формат навчання передбачає групові заняття. Оскільки компанія Global Vision Ukraine - це підрозділ всесвітнього бренду, на одні і ті ж курси відправляються студенти з багатьох країн. Таким чином вже всередині навчальної групи йде живе спілкування, обмін культурним досвідом з представниками інших націй.

Мовні курси за кордоном допомагають досягти нових вершин у навчанні та професійному розвитку. Так, курси на канікулах допоможуть придивитися до місцевих ВУЗів, які самі по собі є чудовою базою для здобуття вищої або професійної освіти. Вони дозволяють засвоювати матеріал в одному темпі з носіями мови, надають рівні можливості в навчанні студенту з Лондона і з Києва.

Отже, освоївши мову на рівні носія, молоді люди можуть:

 • будувати кар'єру в рідній країні і бути більш конкурентоспроможними на вітчизняному ринку праці
 • отримати якісну освіту в вузах Європи, Америки, Азії
 • подорожувати, знайомитися з культурними традиціями і особливостями різних країн, націй, суттєво розширити свій кругозір

Крім того, в сучасному світі передові ідеї, технології і методики публікуються насамперед в іншомовних джерелах. Тому той, хто володіє іноземною мовою, завжди знаходиться на передньому фоні науки і технологій.

Як проходить навчання на курсах за кордоном

Знання іноземної мови, які закладаються на курсах за кордоном, як правило, більш фундаментальні. Вони підкріплюються практикою щоденного використання в побуті і повсякденних ситуаціях, автентичністю культурного середовища.

Мовні курси від Global Vision Ukraine - це:

1. Індивідуальний підхід

Ми підбираємо і формуємо програму, виходячи з ваших цілей, рівня знання мови на поточний момент. Коригуємо її за термінами, по тематиці та інтенсивності. У портфелі компанії: літні табори, піврічні та річні програми зі стажуванням, підготовкою до іспитів, різної професійної спрямованості та змісту.

2. Сучасні методики

Освоєння мови відбувається в поєднанні аудиторних занять, інтерактивів, занять он-лайн, виконанні групових проектів, активної розмовної практики. Широко використовуються цифрові посібники, підручники, програми, розроблені спеціально для навчання іноземців.

3. Удосконалення лінгвістичних навичок

У «рідному» мовному середовищі швидко проходить страх спілкування, руйнуються мовні бар'єри. Студенти вчаться грамотно будувати речення, вживають актуальну лексику і поповнюють словниковий запас «живими» словами і зворотами. Все це формує навички використання іноземної мови без незручних пауз, побіжно і правильно з точки зору семантики.

Іноземна мова за кордоном з Global Vision Ukraine

Методика викладання іноземної мови на зарубіжних курсах передбачає аудиторні заняття, інтерактивні, дискусійні клуби, практику з носіями мови. Після закінчення курсів студент отримує сертифікат і звіт про мовні навички з переліком дисциплін, які були вивчені в ході програми.

Global Vision Ukraine пропонує студентам наступні варіанти:

 • мовні курси тривалістю від 2 до 24 тижнів
 • мовні табори під час шкільних канікул від 2 до 4 тижнів
 • програми на 6, 9 або 11 місяців

Вік учасників - від 7 років на програми шкільних канікул і від 16 років на інші курси.

Є можливість пройти програми для вступу в закордонні вузи, стажувань, професійного вдосконалення, класичні та інтенсивні курси. Чи потрібен вам іноземну мову для комфортних подорожей або бізнесу, роботи або навчання - фахівці Global Vision Ukraine підберуть оптимальний варіант.

Ми пропонуємо вивчення найбільш затребуваних і популярних мов:

 • англійської
 • іспанської
 • італійської
 • китайської
 • японської

Мовні центри, де проводиться навчання, розташовані у Великобританії, США, Канаді, Німеччині, Австралії, Китаї, Німеччині та на Мальті.

Всі клопоти з організації вашого навчання за кордоном візьмуть на себе співробітники Global Vision Ukraine. Вони оперативно вирішать організаційні питання і нададуть всебічну підтримку на кожному етапі вашого навчання.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision