Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання в Австралії | Global Vision Ukraine Навчання в Австралії

Австралія - ​​екзотичний напрямок для студентів з України в силу віддаленості цієї країни. Проте плюси навчання в Австралії служать хорошою мотивацією для того, щоб подолати тисячі кілометрів.

Освіта преміум-класу

Згідно з рейтингом ООН Education Index 2018, Австралія посідає друге місце в світі за рівнем освіти. Висока ефективність національної системи освіти дозволяє країні входити в десятку кращих на всіх континентах. Австралійські дипломи котируються в Європі, Азії та Північній Америці, причому місцеві освітні установи дають однаково високий рівень практичних навичок в усіх напрямках: математики, природничих та гуманітарних наук. Вісім університетів Австралії включені в топ-100 вузів, а кількість іноземних студентів перевалило за півмільйона, завдяки чому країна входить в трійку лідерів міжнародного освітнього спрямування.

Великий вибір програм по вивченню англійської мови

Приватні школи-пансіони і мовні школи Австралії приймають на навчання іноземних школярів, що бажають вивчати англійську мову і/або готуватися до вступу в місцеві навчальні заклади. Для дорослих існують мовні курси, в тому числі при вузах, які пропонують програми загальної підготовки, вивчення ділової англійської, тренінги для здачі міжнародних тестів, курси професійної спрямованості. Канікулярні мовні тури для дітей також включають цікаві екскурсійні заходи, а деякі програми академічної підготовки дають право вступу до університетів Австралії без здачі TOEFL і IELTS.

Гнучка система освіти

Для українських студентів система освіти в Австралії видасться дещо заплутаною, але на практиці вона відрізняється великою гнучкістю. Фактично іноземці можуть включатися в систему на різних етапах і вибирати оптимальний шлях для отримання бажаних навичок. Наприклад, маючи неповну середню освіту, можна довчитися до 12-го класу в австралійській школі або поступити в професійний коледж, а потім продовжити навчання за програмами бакалаврату або магістратури. Також можна отримати спеціальність в інститутах TAFE (Technical and Further Education) на базі повної середньої освіти або відразу вступити до університету.

Доступні умови отримання освіти

В середньому вартість навчання і проживання в Австралії в півтора рази нижче в порівнянні з Великобританією і Канадою і в два рази доступніше, ніж в США. Іноземні студенти можуть офіційно працювати до 20 годин на тиждень при наявності відповідного типу студентської візи. Крім того, багато програм навчання, особливо в інститутах TAFE, передбачають оплачувану практику за фахом.

Великий вибір вузів

В Австралії налічується понад 40 університетів і понад 100 коледжів TAFE, які також входять в систему вищої освіти країни. В основному ці установи фінансуються державою, але також є і приватні вузи, акредитовані місцевим Міністерством освіти. Для іноземних студентів передбачені річні підготовчі курси, на яких учні підтягують англійську мову і вивчають декілька профільних предметів.

Згідно з міжнародним рейтингом QS, кращими австралійськими університетами є:

Австралійський національний університет, розташований в Канберрі, входить в 25 кращих вузів світу і є лідером по числу іноземних студентів серед університетів країни. З 1946 року вуз випустив 6 лауреатів Нобелівської премії, а загальна кількість відомих випускників нараховує півсотні імен.

Мельбурнський університет - один з найстаріших в країні, який існує з 1853 року. Він входить в 50 найсильніших вузів світу і також пишається видатними випускниками, серед яких 7 Нобелівських лауреатів. Університет складається з 7 кампусів, де навчається понад 50 тисяч студентів.

Сіднейський університет є незмінним учасником всіх авторитетних рейтингів світових вузів, періодично потрапляючи в топ-50. Він заснований в 1850 році і складається з 16 шкіл і факультетів, де навчається майже 60 тисяч студентів. П'ять Нобелівських лауреатів і добрий десяток вчених зі світовим ім'ям роблять честь цьому вузу.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision