Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання в Канаді | Global Vision Ukraine Навчання в Канаді

Канада традиційно є одним з найбільш дружніх міжнародних напрямків для українців. І хоча ця північна країна може відлякати потенційних студентів холодним кліматом, є більш вагомі аргументи на користь отримання освіти в Канаді.

Висока якість освіти

Згідно авторитетних рейтингів, Канада входить в десятку країн з найкращою освітою, а деякі дослідження віддають цій країні почесне місце в п'ятірці або навіть трійці найсильніших освітніх систем світу. Університет Макгілла, університети Торонто і Британської Колумбії входять в п'ятдесят найшанованіших вузів земної кулі, і ще 15 інститутів числяться в топ 500. Дипломи канадських освітніх установ мають вагу далеко за межами країни, особливо в області бізнес-адміністрування, хімічної промисловості, фінансів, фармакології, геофізики, розробки комп'ютерного забезпечення, цивільного будівництва та сестринської справи.

Великий вибір освітніх програм

У Канаді налічується більше 90 університетів і понад 170 коледжів, що можна порівняти з кількістю освітніх установ у Франції або Німеччині. Студенти можуть отримувати дипломи та сертифікати фахівців на базі середньої або вищої освіти, а бакалаврські програми доступні не тільки в університетах, але і в коледжах. Зазвичай університети пропонують широкий набір навчальних курсів, в той час як коледжі фокусуються на практичній підготовці фахівців певних напрямків. Завдяки цьому іноземні студенти можуть вибирати програми, відповідні їх цілям, що доповнюється традиційно гнучким підходом до вибору дисциплін.

Комфортні умови проживання

Канада відома як одна з країн з найвищим рівнем життя, а канадські коледжі зазвичай мають відмінне фінансування, передове оснащення і розвинену інфраструктуру кампусів. Для студентів створюються всі необхідні умови, щоб вони могли повністю зосередитися на навчанні, отриманні практичних навичок і особистісному розвитку. Однією з цікавих особливостей канадської освіти є добре налагоджена система обміну студентами. Іноземні студенти можуть побувати в Європі, США або азіатських країнах, продовжуючи вчитися в Канаді.

Можливість роботи в Канаді під час навчання

Канада пропонує простий механізм отримання дозволу на роботу разом зі студентською візою. Іноземні студенти можу підробляти під час навчання і канікул 20-40 годин в тиждень, щоб покривати свої витрати на проживання в країні. Крім того, багато програм навчання передбачають оплачувані стажування за фахом. В результаті студенти можуть не тільки заробляти на життя, а й отримувати цінні практичні навички або навіть знаходити постійних роботодавців.

Перспектива роботи після навчання

На відміну від багатьох інших країн, що посилюють імміграційне законодавство, Канада тримає свої двері відчиненими для іноземних фахівців. Іноземним студентам дозволяється залишатися в країні на термін до трьох років за умови отримання робочої візи, для якої не потрібна наявність договору з канадським роботодавцем. Надалі робота в Канаді по Post-Graduation Work Permit може стати основою для отримання посвідки на проживання і подальшої повноцінної імміграції.

Доступна вартість навчання

Близько 11% іноземних студентів, які навчаються в Канаді, є представниками США і країн Західної Європи. Їх приваблює доступна вартість першокласної освіти, яка приблизно в півтора рази нижче вартості аналогічного освіти в США. До цього варто додати нижчі витрати на проживання в порівнянні з американськими і західноєвропейськими реаліями. Крім того, у іноземних студентів є шанс отримати стипендію в одному з канадських університетів.

Доброзичливе ставлення до іноземних студентів

У канадських вузах навчається близько півмільйона іноземців, і їх кількість тільки зростає. У різних рейтингах країна входить в п'ятірку або, як мінімум, в десятку найпопулярніших міжнародних освітніх напрямків, причому канадський уряд і самі вузи роблять конкретні кроки, щоб зробити Канаду ще більш привабливою для іноземних студентів. Цьому сприяє наявність підготовчих курсів для іноземців при багатьох канадських університетах, простий і зрозумілий механізм прийому студентів, а також дух толерантності, характерний для держави створеної емігрантами.

Потужна українська діаспора

Незважаючи на те що серед іноземних студентів в Канаді переважають вихідці з Азії, українці не відчуватимуть себе відірваними від своєї культури. Українська громада є однією з найчисельніших в країні, нараховуючи понад мільйон осіб. Її відрізняє і висока активність в різних сферах життя, завдяки чому українські студенти отримують всебічну підтримку від своїх колишніх співвітчизників.

Компанія Global Vision Ukraine допомагає студентам з України вступити до навчальних закладів Канади, починаючи від допомоги у виборі коледжу і закінчуючи оформленням документів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision