Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання на Кіпрі | Global Vision Ukraine Навчання на Кіпрі

Якщо ви хочете вивчати англійську мову за кордоном або отримати освіту в європейському вузі, варто розглянути Кіпр як порівняно недорогий, але перспективний напрямок.

Хороша практика англійської мови

Близько 80% кіпріотів називають англійську своєю другою мовою. За часів британського колоніального панування, англійська була єдиною офіційною мовою на острові, а після отримання Кіпром незалежності тут залишилися британські військові бази. Як результат, іноземні студенти мають відмінну можливість практикувати англійську в спілкуванні з місцевими жителями на додаток до уроків в мовних школах.

Висока якість освіти

Кіпр входить до трійки лідерів серед країн Євросоюзу за видатками на освіту, виділяючи на підтримку державних і приватних навчальних закладів близько 7% ВВП. За індексом рівня освіти ООН, Кіпр займає більш високе місце, ніж Україна, а переважання європейців серед майже 10 тисяч іноземних студентів говорить саме за себе. Кіпрські вузи тісно співпрацюють з університетами Європи і США, пропонуючи програми з обміну студентами. Важливо, що всі державні і приватні навчальні заклади проходять акредитацію в Міністерстві освіти, в той час як послуги розміщення та екскурсійне обслуговування ліцензується Міністерством туризму.

Відсутність візових обмежень

На відміну від інших популярних англомовних напрямків, таких як Великобританія, Канада або США, українцям не потрібно отримувати візу для короткочасного перебування на Кіпрі. При наявності біометричного паспорта або Шенгенської візи в закордонних паспортах старого зразка можна не тільки вчитися на Кіпрі, а й подорожувати по інших країнах Єврозони.

Доброзичлива атмосфера і сприятливий клімат

Кіпр входить в число країн з низьким рівнем злочинності і терористичних загроз, тому можна не переживати за безпеку. М'який середземноморський клімат тут вдало поєднується з доброзичливим ставленням кіпріотів до іноземців, адже туризм є одним з головних двигунів місцевої економіки. На Кіпрі проживає багато вихідців з країн СНД, тому кіпріоти добре знайомі з нашою культурою.

Робота під час навчання

Хоча ціни на навчання і проживання на Кіпрі нижче, ніж в Штатах або Англії, можливість підробити буде не зайвою для багатьох студентів. Учні очних програм тривалістю не менше півроку можуть отримати дозвіл на роботу в певних областях і працювати до 20 годин в тиждень під час навчання, якщо вони навчаються в акредитованих університетах і коледжах.

Вища освіта на Кіпрі без вступних іспитів

Університети Кіпру приймають іноземних студентів на підставі оцінок в атестаті про повну загальну середню освіту. Маючи хороші показники і здавши тести TOEFL або IELTS, іноземці можуть вступити в один з 8 університетів країни (3 державних і 5 приватних). Також на Кіпрі акредитовано понад 40 приватних інститутів і коледжів, включаючи вищі школи менеджменту, школи мистецтв, коледжі готельного та туристичного бізнесу.

Найбільш солідними вузами Кіпру вважаються Кіпрський університет та Університет Нікосії.

Кіпрський університет розташований в столиці країни, Нікосії, і входить в 500 кращих університетів світу згідно THE World University Rankings. Крім того, дипломи цього вишу цінуються вище інших навчальних закладів країни серед роботодавців. Університет був заснований в 1989 році, а зараз на восьми його факультетах навчається близько 7 тисяч студентів, включаючи майже 2 тисячі аспірантів.

Університет Нікосії є найбільшим приватним вузом Кіпру і потрапляє в топи як серед роботодавців, так і серед студентів. Він існує з 1980 року і налічує 6 факультетів, де щорічно навчається понад 12 тисяч студентів. Університет має власні центри в Греції, Румунії та США, а також співпрацює з трьома грецькими університетами і медичною школою Святого Георгія при Лондонському університеті.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision