Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання у Великобританії | Global Vision Ukraine Навчання у Великобританії

Британська освіта вважається однією з найпрестижніших в світі. Дипломи ВНЗ Сполученого Королівства відкривають їх власникам двері до найбільших міжнародних холдингів і концернів, дозволяють знайти роботу мрії в компаніях-легендах. Тому багато батьків з України вважають за краще, щоб їх діти отримували вищу освіту в Англії.

Вуз, школа, коледж або курси?

Залежно від подальших цілей юнака чи дівчини, їх кар'єрних амбіцій і запланованого результату з усього різноманіття освітніх закладів Великобританії можна вибирати:

  • вузи за різними напрямками
  • коледжі
  • мовні, економічні, торгові, технологічні школи

Вища освіта у Великобританії базується на передових навчальних методиках. Багато вузів мають історію, яка налічує сотні років. Вони ведуть власні дослідження в таких областях, як менеджмент, фінансове управління, природничих та гуманітарних наук, медицина, IT технології та ін. Тут, поряд з подачею фундаментальної теорії, вирішуються прикладні завдання бізнесу і різних аспектів життя людини. Класичні університети Англії мають дуже високий рейтинг працевлаштування випускників.

160 університетів і коледжів Великобританії мають право видавати документи про вищу освіту практично у всіх областях знань. У той же час на території Сполученого Королівства працює 700 так званих «навчальних закладів, внесених до списку». Це коледжі та англійські школи, які не мають права самостійно видавати дипломи, але пропонують курси, після закінчення яких можна отримати документи уповноважених навчальних закладів.

Програми «навчальних закладів, внесених до списку» погоджені з вузами та коледжами, які можуть видавати дипломи. Вони постійно актуалізуються. Також обидва типи навчальних закладів проходять регулярні перевірки державних органів, мета яких:

  • Підтримувати на високому рівні навчальну і дослідницьку роботу
  • Здійснювати контроль за умовами проживання студентів, доступність і якість інфраструктури


Більш ніж 800 навчальних закладів по всій Великобританії гарантують гідний вибір.

Як вибрати «свій» навчальний заклад?

І студенти, які планують здобувати вищу освіту у Великобританії, і їх батьки хочуть знати, який навчальний заклад краще.

Насправді однозначної відповіді на це питання не існує. Знамениті Оксфорд і Кембридж, безумовно, можуть вважатися еталоном вищого британської освіти. Але крім них є:

ESCP Europe - вища школа комерції, яка була заснована ще на початку ХІХ ст. і на сьогодні визнана однією з кращих в Європі;

Queen Mary - найбільший дослідницький коледж Великобританії, де особлива увага приділяється медицині, праву і гуманітарним наукам;
University of Dundee - університет №1 у Великій Британії за вкладом в наукові дослідження. Провідні напрямки: біохімія, медицина, комп'ютерні технології, дизайн, економіка, право;

SAE Institute - один з провідних вищих навчальних закладів в сфері мультимедійних технологій. Орієнтований на навчання кадрів для кіноіндустрії, творчих і креативних спеціальностей;

University of Sheffield - передовий дослідницький вуз, серед випускників якого шість Нобелівських лауреатів. Згідно з рейтингами видань The Guardian і The Times, університет займає перше місце по підготовці журналістів та працівників медіасфери, друге - з криміналістики і соціології, третє - в області архітектури.

З огляду на величезне розмаїття освітніх програм і можливостей, які надають навчальні заклади своїм студентам (участь в дослідницьких проектах, програмах стажувань тощо), вибрати відповідний вуз буде непросто.

Крім обраного напрямку та вартості навчання, рекомендуємо орієнтуватися на:

  • Зміст програми. По одному і тому ж напрямку в різних вузах може бути програма різної насиченості;
  • Розташування вузу, благоустрій кампусу;
  • Освітнє середовище: наявність і доступність лабораторій, бібліотек, іншої навчальної інфраструктури.

Вивчіть також показники задоволеності студентів, рівень підтримки під час навчання, кар'єрні перспективи випускників.

Global Vision Ukraine – єдина компанія в Україні, яка пропонує студентам стипендію для навчання в університетах Великобританії.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision