Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання в Малайзії | Global Vision Ukraine Навчання в Малайзії

В Україні Малайзія більше відома як екзотичне туристичний напрямок, ніж країна, в якій отримують хорошу освіту. Проте існує кілька вагомих причин розглянути цю альтернативу!

Практика англійської

Як і інші колишні британські колонії, Малайзія зберегла широке використання англійської мови в різних сферах життя. В одному зі штатів країни англійська навіть отримла статус другої офіційної мови, в той час як на інших територіях малайзійський варіант мови активно застосовується в ділових колах. У Малайзії близько 100 міжнародних шкіл з викладанням англійською мовою і безліч різних мовних програм - від літніх таборів для дітей до доуніверситетської підготовки.

Хороша якість освіти

Малайзія входить в топ-30 країн за ефективністю національної системи освіти та ефективності системи вищої освіти, випереджаючи за цим показником Україну. П'ять університетів країни відзначені серед 300 кращих вузів світу в рейтингу QS, і ще чотири потрапляють в топ-1000. Машинобудування, електроінжінірінг, хімічне виробництво, готельний бізнес і туризм, теологія і програми в області розвитку викладаються на рівні кращих університетів світу. Понад 170 тисяч іноземних студентів вибирають Малайзію для отримання освіти, завдяки чому країна входить до двадцятки кращих освітніх напрямків.

Можливість отримання двох дипломів

Малайзійські університети тісно співпрацюють з вузами Австралії, США, Великобританії, Новій Зеландії та інших країн за програмами подвійних дипломів. Студенти кілька років навчаються в Малайзії і кілька років - в закордонному партнерському ВНЗ, отримуючи диплом двох навчальних закладів. Інший тип програм передбачає навчання тільки в Малайзії, але за програмою закордонного партнера з видачею подвійного диплома після закінчення. Крім того, в країні працює 8 філій іноземних вузів (австралійський Університет Монаша, британський Університет Ноттінгема і т.д.), які часто відправляють студентів на кілька семестрів в основне навчальний заклад за кордоном.

Доступна вартість навчання

Навчання і проживання в Малайзії коштують на порядок менше, ніж навчання в вузах Європи, Австралії чи Північної Америки. Не випадково столиця країни, Куала-Лумпур, регулярно лідирує в рейтингу QS як кращий студентський місто світу. Іноземним студентам дозволяється працювати до 20 годин на тиждень протягом семестру, а в вузах пропонуються оплачувані стажування. Вступники до магістратури можуть розраховувати на участь в одній з двох урядових стипендіальних програм - Malaysia International Scholarship і Malaysian Technical Cooperation Programme. Також стипендії та гранти присуджують самі університети і громадські організації.

Великий вибір університетів для іноземців
Іноземні студенти, які володіють англійською мовою на необхідному рівні, можуть вибирати програми в приватних коледжах (195 навчальних закладів), університетських коледжах (29 установ) або приватних університетах (57 вузів і 8 малазійських філій). Найкращими серед них вважаються:

Університет Малайя - найстаріший вуз країни, що веде свою історію з 1905 року. Він входить в сотню кращих в світі за версією QS і сертифікований за міжнародними стандартами MS ISO 9001: 2000 з 2001 року. На 12 факультетах навчається близько 20 тисяч студентів. Іноземним студентам доступні програми англійською та партнерські програми з вузами Австралії, Бельгії, Франції, Японії та Великобританії.

Національний університет Малайзії входить в топ-200 кращих вузів світу за версією QS. Він існує з 1970 року і має кампуси як в столиці, так і за її межами. Тут навчаються майже 27 тисяч студентів, включаючи іноземців, для яких доступні програми англійською. Вуз включає 15 факультетів, 13 інститутів, 12 коледжів та 2 клінічних центру.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision