Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання на Мальті | Global Vision Ukraine Навчання на Мальті

Зазвичай Мальта видасться несподіваним напрямком для отримання освіти та вивчення іноземних мов. Насправді, це невелика середземноморська держава з населенням всього в півмільйона чоловік надає цікаві можливості для іноземців.

Вивчення англійської та італійської

Оскільки Мальта понад 150 років була колонією Великобританії, англійська мова міцно увійшов в історію і культуру острова. Це друга офіційна мова Республіки Мальта, на якій вільно говорять 88% місцевих жителів. У той же час історично та географічно Мальта тісно пов'язана з Італією, завдяки чому італійська мова також поширена на острові: 66% мальтійців розмовляють італійською. Іноземні школярі та студенти можуть вибрати одне з мовних напрямків або вивчати обидві мови, практикуючись в спілкуванні з місцевими жителями.

Великий вибір програм по вивченню англійської мови

На Мальті працює безліч мовних шкіл, насамперед орієнтованих на бажаючих вивчати англійську мову. Згідно з списком Ради з викладання англійської мови при Міністерстві освіти Мальти, на острові налічується 38 ліцензованих шкіл. Вони пропонують програми для дітей і дорослих, літні табори та доуніверситетської підготовку, бізнес-курси та навчання для бажаючих отримати роботу за кордоном. Як приємне доповнення можна вибирати тип проживання - від пансіонів при школах до проживання в сім'ї носіїв мови.

Хороша якість освіти

Хоча Мальта не входить в топи країн з найпрестижнішої системою освіти, від колоніальних часів країні дісталася хороша спадщина. Щорічно це доводять 87 тисяч іноземних студентів англійських курсів, з яких більша частина припадає на італійців, французів і німців. На Мальті працює британська освітня модель, а навчальні заклади представлені приватними і державними школами, з великою кількістю католицьких шкіл в приватному секторі. Приватні навчальні заклади приймають іноземців, причому в більшості з них викладання ведеться англійською. За якістю навчання англійською мовою стежать вже згадана Рада при Міністерстві освіти і Федерація організацій з навчання англійської мови на Мальті. Тільки школи, що відповідають стандартам цих організацій, отримують відповідну акредитацію. Списки і контактні дані ліцензованих шкіл публікуються на офіційних сайтах організацій.

Вільне пересування в рамках Шенгенської зони

При наявності біометричного паспорта або чинної Шенгенської візи українці можуть вільно відвідувати Мальту з короткочасними візитами. Це спрощує вибір навчального закладу: можна відправитися на острів в рамках туристичної поїздки і особисто проінспектувати школи, які розглядаються. Якщо батьки відправляють дітей на навчання в мальтійські школи на тривалий термін, у них є можливість відвідати дитину без складних процедур оформлення візи. Крім того, студенти часто поєднують навчання на Мальті з відвідуванням європейських країн, користуючись перевагами «безвіза».

Вища освіта без вступних іспитів

У невеликій острівній державі є всього один вищий навчальний заклад - Мальтійський університет. Це один з найстаріших вузів Європи, що існує вже понад 400 років. Тут можна отримати диплом бакалавра або магістра, а також докторський ступінь з гуманітарних, природничих, технічних, економічних наук. В університеті є факультети медицини, стоматології, архітектури, мистецтва, інформаційних технологій і навіть теології. Для зарахування в університет потрібно підтвердити знання англійської мови сертифікатами TOEFL, IELTS або Кембриджа і представити документ про отримання середньої освіти. Іноземні студенти можуть надійти на підготовчі курси при університеті, щоб підвищити рівень володіння англійською і адаптуватися до місцевих умов. І хоча навчання платне, його вартість на 30-40% нижче, ніж у Великобританії.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision