Facebook
Global Vision Ukraine

Навчання в США | Global Vision Ukraine Навчання в США

Навчання в США вважається одним з основних міжнародних напрямків в галузі освіти і розглядається як перспективний внесок в майбутнє. Чому саме американська освітня система отримала такий високий статус і що в реальності отримає іноземний студент, який вибрав цю країну для навчання? В якості основних аргументів на користь США ми виділяємо наступні факти.

Широкий вибір програм навчання

У департаменті освіти США зареєстровано понад 4 тисячі навчальних закладів, які присуджують своїм випускникам наукові ступені. Це державні школи, приватні коледжі, професійні училища та дослідні інститути, які пропонують студентам широкий вибір програм: від дворічних курсів для отримання диплома молодшого спеціаліста до аспірантур і докторантур. Студенти можуть обирати бажаний напрямок серед безлічі дисциплін, як популярних, так і досить екзотичних.

Престиж американської освіти

Гарвард, Стенфорд, Массачусетський технологічний інститут та ще кілька десятків американських університетів стабільно займають верхні рядки всіх відомих рейтингів кращих вузів світу. Однак для отримання першокласного освіти зовсім не потрібно поступати виключно в топові коледжі США, адже сама система освіти країни вважається однією з найбільш просунутих. Американські дипломи поважають і в Європі, і в Азії, причому високо цінуються фахівці різних напрямків.

Гнучкість у навчанні

Система освіти в США побудована таким чином, щоб максимально допомогти студенту у вирішенні індивідуально поставлених завдань. Студенти можуть легко переходити з одного коледжу в інший і самостійно вибирати програми, предмети, кількість витрачених годин, щоб отримати саме той набір знань, який необхідний для досягнення цілей. Такий підхід робить навчання цікавішим, в той же час виховуючи самостійність і відповідальність.

Практичний підхід в освітньому процесі

Багато американських освітніх установ тісно пов'язані з науково-дослідними центрами і підприємствами, де студенти можуть отримувати практичні навички на додаток до фундаментальних знань. Методика викладання заохочує самостійну роботу учнів, а основний упор робиться на підготовку до реальних життєвих умов. В результаті випускники американських коледжів отримують конкурентні переваги, що дозволяють їм швидко влаштуватися на роботу за фахом і зробити кар'єру.

Перспективи працевлаштування в США

Іноземні студенти американських вузів можуть скористатися програмами стажування, які дають право тимчасово працювати в США після закінчення навчання. З огляду на розмір середньої заробітної плати (близько $ 3,000 в місяць) і високий рівень життя в країні, це дозволяє отримати цікавий життєвий досвід, а знайти підходящу за профілем роботу нескладно завдяки гарній інтеграції коледжів з компаніями-роботодавцями. При вдалому збігу обставин стажування стане першим кроком до отримання робочої візи в США.

Підтримка іноземних студентів

Сполучені Штати є найпопулярнішим напрямком для іноземних студентів, число яких перевищує мільйон чоловік. Учні з усього світу приїжджають в мовні школи, вступають до університетів, проходять стажування і користуються програмами з обміну студентами. Характерний для США мультикультуралізм і великий досвід місцевих освітніх установ в адаптації іноземних студентів допомагає гостям почуватись комфортно і заводити цікаві знайомства з представниками інших національностей.

Ефективне вивчення англійської мови

При будь-якому початковому рівні володіння англійською мовою навчання в США дозволить істотно розширити словниковий запас, підвищити грамотність і створити безліч можливостей для мовної практики. Мовні школи для дорослих, літні табори для дітей, підготовчі курси для студентів при університетах - в залежності від цілей можна вибрати відповідну програму серед безлічі опцій.

Відмінна матеріально-технічна база

Завдяки високому рівню фінансування з різних джерел, американські коледжі можуть похвалитися розвинутою інфраструктурою кампусів, хорошими умовами проживання, сильним викладацьким складом, сучасним технічним забезпеченням. Це створює відмінні можливості для студентів як в плані отримання знань, так і в сфері особистісного розвитку.

Можливості для особистісного зростання

Цікавою особливістю американської академічного середовища є упор на індивідуальний зростання студентів. Найрізноманітнішими способами заохочуються самостійне мислення, ініціатива, різнобічний розвиток, лідерські якості, волонтерство, вміння працювати в команді та інші якості і навички, необхідні для досягнення успіху в кар'єрі і на особистому поприщі.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1Ви звертаєтесь в Global Vision
2Ми допомагаємо визначитися з місцем навчання
3Ми безоплатно проводимо підготовчі роботи
(збір документів, переговори з приймаючою стороною тощо)
4Ви вирушаєте на навчання
Facebook
Copyright © 2003-2019 Global Vision Ukraine
Global Vision